nurkowanie na Bali - pemuteran

NURKOWANIE NA BALI

PEMUTERAN

nurkowanie na Bali - Padang Bai

NURKOWANIE NA BALI

PADANG BAI

Manta Point z Diving Indo

NURKOWANIE NA BALI

NUSA PENIDA - MANTA POINT

nurkowanie na Bali - tulamben

NURKOWANIE NA BALI

TULAMBEN

Dzienne wyprawy nurkowe na Bali

 

Bali oferuje szeroką gamę zróżnicowanych miejsc nurkowych, które możesz zobaczyć wybierając się na nasze dzienne wyprawy nurkowe. Od światowej klasy wrak statku w Tulamben, dziewiczy Park Narodowy w Menjangan, majestatyczne Manty i ryby Mola-Mola w Nusa Penida, rekiny i żółwie w Padang Bai czy niezwykłe nurkowanie makro w Amed i Seraya. Możesz wybrać według swoich zainteresowań lub odwiedzić je wszystkie!

Tulamben

Tulamben

Południowo-wschodnia część Bali jest bogata w niesamowite miejsca nurkowe. Wspaniałe rafy w Amed, światowej klasy wrak statku w Tulamben oraz przedziwne i piękne makro w Seraya.

.

Nusa Penida

Nusa Penida

Łańcuch egzotycznych wysp znajduje się zaledwie 30 min rejsu szybką łodzią speedboat. Znajdziesz tutaj jedne z najbogatszych miejsc nurkowych na Bali, zamieszkałe przez Manty i ryby Mola Mola.

.

Padang Bai

Padang Bai

Padang Bai to malownicze miasteczko portowe i najlepsze miejsce na Bali, aby zobaczyć żółwie, rekiny, zabierające dech w piersiach rafy koralowe oraz różne gatunki egzotycznych ryb.

.

Menjangan i Pemuteran

Menjangan i Pemuteran

Menjangan i Pemuteran znajduje się na zachodzie Bali i pełne jest niesamowity podwodnych stworzeń, takich jak rekiny, żółwie, węgorze ogrodowe, gigantyczne Tiger Fish oraz płaszczki.

.